info@deerofdeer.com

ERKEK OVERSİZED MODELLER

OVERİZE BOSTON

OVERSİZE WARRİOR
OVERSİZE SAMURAİ
OVERSİZE WARRİOR
OVERSİZE 2-PAC
OVERSİZE JORDAN
OVERSİZE SAMURAİ HANZO
OVERSİZE NİNJA HANZO
OVERSİZE JORDAN

Yeni sezonun başlangıcına hazırlanırken, en güzel gardırobun içine adım atmak güzel. Görünüşünüzü anlamak için sezonun tüm hızıyla geçmesini beklemeyin. Ayrıca, Bahar Modası haftaları tüm dünyada çoktan yaşandı. Bu sezon ne giyeceğiniz konusunda iyi bir fikir edinmek için podyumda neler olduğuna kolayca bakabilirsiniz. Sokak modadaki inanılmaz 2023 trendlerinden bazılarını düşünün.

1. Patchwork Baskılar
İster tişört, ister düğmeli üst veya hafif bir ceket olsun, dikkat edinpatchwork baskılar içeren kentsel erkek sokak kıyafetleri . Eklektik görünüm, yılın geri kalanında trend olmaya devam edecek. Karışık baskı görünümü birkaç yıldır içeride. Ne yazık ki, herkes bunu nasıl başaracağını bilmiyor. Karışık baskı görünümünü her zaman seven, ancak nasıl uygulayacağını bilmeyen biriyseniz, sadece bir patchwork baskıyı sergileyen bir giysi satın alın. Karma baskı görünümünü, doğru yapmadığınızı hissetmeden elde edeceksiniz. Ayrıca patchwork bir sanat eseridir. Her zaman yürüyen bir sanat eseri gibi hissedebiliyorsanız, neden onu bir patchwork baskıda yapmıyorsunuz?

Giyim mağazalarında farklı patchwork üstler satın almanın yanı sıra, bir terzi ziyaret etmeyi düşünün. İlk olarak, ilginç ama tamamlayıcı kumaşlar içeren farklı gömlekleri seçmek için ikinci el mağazasına gidin. Giysileri bir terziye getirin. Vizyon için bir taslak oluşturduktan sonra, sizin için özel olarak tasarlanmış patchwork baskılı bir giysi oluşturmak için terziyi işe alın.

2. Crossbody Çanta
Crossbody çantalar bir zamanlar kadınsı bir aksesuar olarak görülse de, artık üniseks oldular. Crossbody çantanın çok yönlülüğünden zevk alan birçok erkek var. Cüzdan, akıllı telefon ve daha fazlası gibi her şeyi saklamanın harika bir yolu. Vegan deri, gerçek deri ve daha fazlasını içeren gerçekten şık seçenekler var. Tasarımcı çantaların içindeyseniz, Gucci gibi pek çok tasarımcı modaya uygun ancak sade çapraz askılı çantalar sunar.

3. Büyük Boy Giyim Oversize
Erkeklerin çoğu yıl boyunca blazer giyer. Evet, blazerler sıcak aylarda daha hafif malzemelerden üretiliyor, ancak her zaman bir erkeğin gardırobunda temel bir parça olacaklar. Bu durumda, özel dikilmiş ceketlerden vazgeçmek isteyebilirsiniz. Bunun yerine, daha büyük blazerler satın alın. Büyük, gevşek görünüm geri geldi. Blazeriniz ne kadar zahmetsizce gevşerse, o kadar iyi olursunuz.

Havalar ısındıkça farklı bir şort giymeye hazırlanın. Büyük boy kuralı şortlar için de geçerlidir. Yeni stil, baldır ortasına kadar uzanan etek çizgisine sahip büyük şortları içerir. Anahtar, bu şortların dizlerin üzerine düşmesini sağlamaktır. Şık blazerler ve uzun şortlar arasında, büyük boy görünümü etkili bir şekilde çekebileceksiniz.

4. Hantal Çizmeler
Son birkaç sezondaki trendlere dikkat ediyorsanız, hantal botların birçok kişi üzerinde kalıcı bir etki bıraktığı açıktır. 90’lı yıllarda pek çok insanın giydiği klasik Dr. Marten botlarını düşünün. Bu çizme stili geri döndü. Erkekler şık bir görünüm için botları şort, elbise pantolonu veya kot pantolonla giyebilirler. Bayanlar botları eteklerden şortlara kadar her şeyle giyebilirler. Büyük platformlara giren biriyseniz, bunlar şık ve şık bir görünüm eklemek için harikadır.

5. Yüksek Belli Pantolon
Çoğu kadın için, yüksek belli pantolonlar gardıropta büyük bir cankurtaran olarak kabul edilir, çünkü onları gizleyebildikleri ve ince bir siluet oluşturabildikleri için. Şimdi de erkekler, özel dikilmiş yüksek belli pantolonlarla benzer bir görünüm benimsiyor. Yüksek belli kotlar genellikle kadınsı bir görünüm olarak görülse de, erkekler de bu görünümü sallayabilir. Her şey infazla ilgili. Yüksek belli bir pantolon giymenin en iyi yollarından biri, pantolonun geniş bacaklara veya gevşek bacaklara sahip olmasını sağlamaktır. Bu fark yaratacak. Yüksek belli pantolonu şık bir tişört veya düğmeli bir üst ile eşleştirmek harika bir fikir.

Bu baharda en iyi şekilde görünmenizi sağlamanın en iyi yollarından biri ileriyi planlamayı içerir. Kıyafet satın alabildiğinizde ve somutlaştırmak istediğiniz görünümlerin eskizlerini oluşturduğunuzda, kişiye özel uyumu elde etmenize yardımcı olmak için terzinizle randevular planlayabilirsiniz. Ayrıca dolabınızda birkaç öğleden sonra geçirebilirsiniz. Hangisinin size en uygun olduğunu görmek için farklı kombinasyonlar deneyin. Kıyafet kombinasyonlarını belirledikçe fotoğraf çekin veya not alın. Bir yere gitme zamanı geldiğinde, ne giyeceğini merak etmene gerek yok. Artık yalnızca her şeyin temiz ve dolabınızda asılı olduğundan emin olmaya odaklanabilirsiniz. Bu kulağa çok iş gibi gelebilir, ancak bunlar kusursuz bir görünüm sunmak isteyen insanların uygulamaya koyduğu alışkanlıklardır.

Bir yanıt yazın